Організація та проведення свят

Ми раді вітати Вас на нашому сайті! Якщо Ви хочете, щоб день народження Вашої дитини, випускний, студентська  вечірка чи будь-яке інше свято пройшло цікаво і оригінально, ПРИХОДЬТЕ ДО НАС.    Наші аніматори не залишать байдужими навіть самих вибагливих клієнтів. У нас Ви зможете замовити найяскравіші емоції і салютуючі посмішки ,чудову атмосферу веселощів, яка складається із супер програми і творчості найкращих професіоналів свого діла. Ваші діточки познайомляться зі світом казкових героїв: ковбої, індіанці, клоуни, чарівні феї-будуть беззупину розважати та веселити їх.
Вартість послуг аніматора:  500грн/год-робота 2-х аніматорів, 300грн/год-робота 1-го аніматора.

Наші професійні фотографи збережуть найкращі, найкумедніші, найщасливіші миті Вашого свята, які стануть для Вас приємними спогадами в майбутньому в колі найближчих родичів та друзів.
Вартість послуг фотографа: 200грн. за 1 годину роботи, 300грн. за 2 години роботи, 500грн. за всю програму вечірки.

УВАГА! УВАГА! Розпочалася АКЦІЯ-мінус 10% від вартості послуг аніматора.

Організація дитячих свят (Львів) дуже відповідальна робота якую з радістю виконують професіонали нашої компанії. Адже саме на те як пройде свято, безпосередньо впливають професійні навички наших працівників. Ми враховуємо найменші деталі при організації дитячих свят, а також для дорослих у Львові, у нас індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта.

Для того, щоб втілити Ваші фантазії в реальність і була створена наша компанія «Берегиня». Ми пропонуємо весь спектр послуг в області організацій свят.

Наша компанія – це група молодих і активних професіоналів, основним завданням яких є виконання якісної роботи. Ми з радістю запропонуємо оригінальні рішення нашим клієнтам, в залежності від їх фінансових можливостей в найкоротші строки.
Основний пріоритет нашої компанії – це організація дитячих свят та свята для дорослих у Львові, від яких залишаються задоволення і радісні спогади. Наша компанія постійно стежить за новими підходами в сфері розваг. Ми маємо великий досвід в області організації свят, залучаємо тільки відповідальних і креативних виконавців, швидко виконуємо поставлені нам завдання.067 2733381
095 0053065
063 8528839
bereginia-lviv@ukr.net